Filmy

Czas na zmiany ….z okazji 10-Lecia !!!

 
W ciagu ostatnich 9 lat  Spotkanie Karpiarzy Berlin/Brandenburg stalo sie najwieksza impreza tego typu w Niemczech ,dlugo myslelismy nad tym jakie imie nadac “dziecku“tak aby pasowalo do charakteru takiej imprezy a zarazem bylo latwe do zapamietania .
 
Rok 2004, to wlasnie wtedy i slusznie zaczelismy ze Spotkaniem Karpiarskim Berlin/Brandenburg. Od tego czasu liczba odwiedzajacych i wystawcöw prawie sie podwoila….Impreza ta nie jest już tylko “zwyczajnym” spotkaniem karpiarzy tylko wyraznie nabrala charakteru Wystawy  Targöw.

W naszej opini, nie ma odpowiedniejszej Nazwy jak 
Także i w 2013 roku swój udział zapowiadało wielu znanych wystawców narodowych jak i miedzynarodowach takich jak Fox International, Trakker Products, Korda Products, Balzer, Spro Strategy, Nash Tackle, Sänger TTS, Ehmanns Fishing, Nature Baits, Solar Tackle, Eurocarp, Mainline Baits, Proline, Century, Angel Joe, Angelcenter Carpfood 24, Bivylight, MIKA Products, Successful Baits, M+M Baits etc.
 
Dokladne informacje zjajdziecie w menü pod Aussteller (wystawca) jak i pod Hallenplan (plan chali ).
Karpiarze i ci ktorzy chca nimi jeszcze zostac, jak co roku beda mogli popröbowac przeröżnych kulek ,przynet o röżnym smaku,zapachu , ksztalcie  i oczywiscie beda mogli zrobic  zaopatrzenie na caly sezon. Nie zabrakie także namiotöw, löżek, krzeselek, dodatköw do przynet, zanet itd. No ale przecież „karpiowanie”, to nie tylko kulki. Röwnież  z okazi 10-lecia postaralismy sie o  wysoka jakość interesujacych wykladöw  dotyczacych sprzętu i wypraw wędkarskich, sposobów połowu i  praktycznego przygotowania się do wędkowania.
Wiecej na temat znajdziecie  tutaj

Carpexpo Newsletter

Odbierz wszystkie wiadomości Karp na Expo mailem.

CMS Mosaic
Ta strona korzysta z plików cookie. Przy dalszym użyciu zgadzasz się na użycie. Do polityki prywatności. .